Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Fakturačné údaje:

IMKOR, s.r.o.

Levočská 2

04012 Košice

IČO: 47482354

DIČ: 2023912605

IČ DPH: SK2023912605

Banka: Tatrabanka a.s.

IBAN:SK1211000000002925906348
Pomáhame:Partneri:


IMKOR centrum » Pedikúra

Pedikúra

Základná pedikúra

Na  začiatku ošetrenia nohy vizuálne skontrolujem a podľa stavu chodidiel zvolím spôsob ošetrenia a použitie prípravkov.
Nohy zákazníka po krátkom kúpeli dezinfikujem prípravkom s antimykotickým a antibakteriálnym účinkom, v prípade potivých nôh používam ešte zásyp proti poteniu.
Podľa stupňa zrohovatenia kože na chodidlách zákazníka zvolím buď prístrojové odstránenie zhrubnutej kože a mozoľov alebo pomocou lekárskeho skalpela so sterilnou čepieľkou alebo ich kombináciu.
Ďalej odstraňujem kožtičku v okolí nechtu. Používam tzv. puscher, ktorý je ako i ostatné nástroje ktoré pri výkone pedikúry používam pri každom klientovi nový a vysterilizovaný pri teplote 180 C.
Následne skrátim nechty na nohách pomocou kvalitných pedikérskych nožníc a upravím ich do žiadaného tvaru pomocou brúsky alebo pilníka.

Wellness pedikúra

Zahŕňa starostlivosť o pokožku a nechty na nohách, je určená na posilnenie, osvieženie, regeneráciu a skrášlenie nôh a odporúčam ju cca 2 týždne po klasickom pedikérskom ošetrení. Nejedná sa o klasickú pedikúru s používaním skalpelov či vysokootáčkovej brúsky – ide o ošetrenie pokožky špeciálnou relaxačnou procedúrou. Obsahom tejto procedúry je upokojujúci kúpeľ nôh v aromatickej soli ktorá pôsobí na regeneráciu a osvieženie unavených nôh. Následne sa zmäkčia stvrdnuté časti pokožky nôh, ktoré sa odstránia pemzou. Takto upravené nôžky sa vyhladia a zjemnia peelingom s výťažkami s aloe, eukalyptu alebo levandule. Nakoniec sa nanesenie výživná maska na hydratáciu a osvieženie nôh. Súčasťou Wellness pedikúry je tiež úprava veľkosti a tvaru nechtov na nohách a lakovanie.