Novinky
01.09.2019
ODBORNÝ PODOLOGICKÝ DEŇ - 3.10.2019
ODBORNÝ PODOLOGICKÝ DEŇ 3.10.2019 Incheba Bratislava– Expo Club Koná sa pod záštitou Slovenskej podologickej spoločnosti, o.z. Téma OPD: HYPERKERAT... čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Fakturačné údaje:

IMKOR, s.r.o.
Levočská 2
04012 Košice

IČO: 47482354
DIČ: 2023912605
IČ DPH: SK2023912605

Banka: 

Slovenská sporiteľna a.s.
IBAN: SK67 0900 0000 0051 6248 9729

Pomáhame:

 

Partneri:

Manikúra

Permanentná manikúra Gél lak

je skvelá pre svoju jednoduchú aplikáciu, vysoké krytie a je vhodná pre posilnenie prírodných nechtov

- aplikuje sa ako klasický lak
- rýchle vytvrdnutie
- vysoký lesk
- žiadne poškrabanie alebo odlupovanie ako u bežných lakov
- jednoduché odstránenie
- trvácnosť 14 dní a viac

 

1. Povrch nechtu sa zmatní za použitia bloku.
2. Aplikujte sa podkladový roztok pre gel a necha sa zaschnúť.
3. Potom sa nanesie 1 vrstvu BASE /TOP UV gel/laku - podkladový a vrchný lesk v jednom a vytvrdí sa v lampe 2 minúty.
4. Nanesieme 1 vrstvu zvoleného farebného odtieňu UV gel laku a vytvrdíme po dobu 1 minúty. Pokiaľ krytie nebude dostatočné, nanesieme ďalšiu vrstvu UV gel laku.
5. Na záver opätovne nanesieme 1 vrstvu BASE/TOP - UV gel lak - podkladový a vrchný lesk v jednom a opäť vytvrdíme po dobu 2minút.

Odstránenie:
UV gel lak odstránite kozmetickým acetonom, alebo UV gel removerom, prípadne sa v salóne odstáni zbrúsením                                                                                                    


Parafínový zábal na ruky

Najmä v chladnejších dňoch isto oceníte úžasný zážitok z krásne horúceho parafínového zábalu pre namáhanú pokožku rúk, plného výživných látok a vitamínov, spojeného s relaxom zažívaným pri vnímaní príjemného tepla počas pôsobenia zábalu, v spojení s oddychom.
Nájdite si 30 minút v uponáhľanom kolotoči dní a doprajte relax sebe aj svojim rukám. Užite si masáž rúk s nádherne voňavým pílingovým prípravkom, ktorým šetrne zjemníme povrch pokožky a pripravíme ju na parafínové ošetrenie s prípravkom vyberaným presne podľa toho, čo Vaše ruky práve potrebujú.Príjemne horúci kúpeľ v parafíne svojím teplom zaistí dôkladný prienik všetkých výživných a pre Vaše ruky potrebných látok hlboko do pokožky a svojím pomalým tuhnutím ich tam uzavrie. Aby sme pôsobenie zábalu znásobili, natiahneme Vám na ruky mäkučké, teplo držiace froté rukavice a usadíme Vás do niektorého z našich pohodlných kresiel ... a potom už len tak sedíte a relaxujete, Vy aj Vaše ruky, a to 15-20 minút!!! Verte, že svoje ruky nespoznáte! Prekvapí Vás jemnosť Vašej pokožky.


Klasická manikúra

Po dohode s klientom manikérka určí či urobí mokrú alebo suchú manikúru. Rozhoduje sa v závislosti od stavu nechtov a kožičky okolo nechtov. Manikúra pozostáva z úpravy kožičky okolo nechtov, upravenia tvaru a dĺžky nechtov a nechty sa na záver leštia pomocou špeciálneho leštiaceho pilníka pre ich zdravý rast a krásne uhladený a lesklý povrch.

Špeciálne ošetrenie pre nechty

Ak si pokožka naších rúk občas vyžaduje výdatnejšiu a dokonalejšiu starostlivosť, výživu, hydratáciu a prekrvenie ponúkame Vám Wellness manikúru ktorá je spojením klasickej manikúry s peelingom, regeneračnou maskou a hydratačným krémom. Výsledkom je rozjasnenie a vyrovnanie tónu pokožky a dodanie hydratácie. Po tejto manikúre sa pristúpi k samostatnému ošetreniu oslabených, vysušených nechtov a pomocou špec. prípravkov sa im dodávajú potrebné výživné látky a nechty sa dôkladne premasírujú a premastia.


Fancúzske lakovanie

Je to špeciálne lakovanie určené pre prírodné i umelo vymodelované nechty, pri ktorom sa voľne prečnievajúci okraj zvýrazní kriedovo bielym lakom. Zvyšná časť nechtu sa tónuje len mliečne zafarbenými lakmi - telovo béžovej alebo jemne ružovej farby. Pre náročnejších ponúkame aj rôzne farebné obmeny a kombinácie tohto veľmi obľúbeného lakovania nechtov, presne prispôsobené na Vaše želanie
 

Lakovanie prírodných nechtov

- lakujeme špeciálnymi bezacetónovými lakmi na nechty. Začína sa vždy podkladovým lakom, špeciálne vybraným podľa typu prírodného nechtu, zabezpečujúcim lepšie priľnutie toho farebného. Potom sa nanesú 1 - 2 vrstvy farebného laku podľa želania klientky. Lakovanie je zakončené špeciálnym nadlakom, predlžujúcim trvanlivosť lakovania.

Gél lak manikúraQ-lak manikúra
(c) IMKOR, s.r.o. 2014. Akékoľvek kopírovanie obrazového a písomného obsahu tejto stránky je možné len s našim písomným súhlasom.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk