Novinky
03.10.2022
školenie IMKOR špôn
Temín školenia IMKOR špôn v Humennom 3.12.2022 o 9:00hod. čítať celé
Zobraziť všetky novinky

Fakturačné údaje:

IMKOR, s.r.o.
Levočská 2
04012 Košice

IČO: 47482354
DIČ: 2023912605
IČ DPH: SK2023912605

Banka: 

Slovenská sporiteľna a.s.
IBAN: SK67 0900 0000 0051 6248 9729

Pomáhame:

 

Partneri:

Pedikúra

Základná pedikúra

Na  začiatku ošetrenia nohy vizuálne skontrolujem a podľa stavu chodidiel zvolím spôsob ošetrenia a použitie prípravkov.
Nohy zákazníka po krátkom kúpeli dezinfikujem prípravkom s antimykotickým a antibakteriálnym účinkom, v prípade potivých nôh používam ešte zásyp proti poteniu.
Podľa stupňa zrohovatenia kože na chodidlách zákazníka zvolím buď prístrojové odstránenie zhrubnutej kože a mozoľov alebo pomocou lekárskeho skalpela so sterilnou čepieľkou alebo ich kombináciu.
Ďalej odstraňujem kožtičku v okolí nechtu. Používam tzv. puscher, ktorý je ako i ostatné nástroje ktoré pri výkone pedikúry používam pri každom klientovi nový a vysterilizovaný pri teplote 180 C.
Následne skrátim nechty na nohách pomocou kvalitných pedikérskych nožníc a upravím ich do žiadaného tvaru pomocou brúsky alebo pilníka.

Wellness pedikúra

Zahŕňa starostlivosť o pokožku a nechty na nohách, je určená na posilnenie, osvieženie, regeneráciu a skrášlenie nôh a odporúčam ju cca 2 týždne po klasickom pedikérskom ošetrení. Nejedná sa o klasickú pedikúru s používaním skalpelov či vysokootáčkovej brúsky – ide o ošetrenie pokožky špeciálnou relaxačnou procedúrou. Obsahom tejto procedúry je upokojujúci kúpeľ nôh v aromatickej soli ktorá pôsobí na regeneráciu a osvieženie unavených nôh. Následne sa zmäkčia stvrdnuté časti pokožky nôh, ktoré sa odstránia pemzou. Takto upravené nôžky sa vyhladia a zjemnia peelingom s výťažkami s aloe, eukalyptu alebo levandule. Nakoniec sa nanesenie výživná maska na hydratáciu a osvieženie nôh. Súčasťou Wellness pedikúry je tiež úprava veľkosti a tvaru nechtov na nohách a lakovanie.

ProtetikaOšetrenie zhrubnutých nechtovNechtová protetika
(c) IMKOR, s.r.o. 2014. Akékoľvek kopírovanie obrazového a písomného obsahu tejto stránky je možné len s našim písomným súhlasom.
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk